TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Pierwszy zielony szalet WC MINI BASIC. Realizacja – nowy rynek w Zabierzowie.

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Pierwszy zielony szalet WC MINI BASIC. Realizacja – nowy rynek w Zabierzowie.

Remont rynku w Zabierzowie powoli dobiega końca. Jednym z nowych elementów, który już można zauważyć jest toaleta publiczna Budotechniki w pierwszym tego typu, zielonym modelu WC MINI BASIC. Nowy szalet, co warto podkreślić będzie bezpłatny. A co czeka w środku?

 

Ogrzewanie podłogowe, muszla ze stali nierdzewnej z automatycznym spłukiwaniem, dyfuzor zapachów oraz automatycznie podawane mydło, woda oraz suszarka to tylko niektóre z udogodnień tej komfortowej toalety, która z zewnątrz również prezentuje się bardzo dobrze.

 

Zielony kolor budynku ładnie komponuje się z nowym otoczeniem rynku. Co warto zauważyć nowy szalet został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z pewnością jest to dobra i potrzebna inwestycja. Miejsce to na pewno przyda się wielu mieszkańcom oraz turystom.

 

Informacja prasowa:

http://www.glos24.pl/wiadomosci/40827-zielony-szalet-na-nowym-rynku-w-zabierzowie