TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Nasz budynek

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

TRWAŁA I SPRAWDZONA STALOWA KONSTRUKCJA

Nasze wieloletnie doświadczenie dowodzi, że konstrukcje stalowe toalet publicznych są najlepszym rozwiązaniem dla tego typu obiektów. Są one nie tylko trwałe, ale i odporne na różnego typu warunki atmosferyczne oraz zagrożenia.

 

OCYNKOWANIE OGNIOWE

Ocynkowanie ogniowe naszej konstrukcji zapewnia jej DŁUGOLETNIĄ I SOLIDNĄ OCHRONĘ PRZED KOROZJĄ. Jest to najpopularniejsza i najlepsza obecnie metoda gwarantująca trwałość w zależności od warunków od 20 do 65 lat. Wartym uwagi jest fakt, że tego typu powierzchnie mogą być dodatkowo malowane, a zastosowanie ocynkowania ogniowego zapewnia, że użyta stal nie zmieni swoich właściwości.

 

MOCNA PODSTAWA

Podstawa żelbetowa, prefabrykowana. Posadzka z ogrzewaniem podłogowym, wykończona szczelnie wykładziną PCV gr. 4 mm, wywiniętą łagodnie na ściany.

 

INNE WARTE UWAGI ELEMENTY KONSTRUKCYJNE

– Dach z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym.

– Wewnętrzna powierzchnia ścian zmywana w kolorze białym oraz ze stali nierdzewnej (zależnie od modelu).

– Okno PCV uchylne (tylko u nas) z szybą bezpieczną;

– daszek z poliwęglanu litego lub szyba klejona i hartowana daszek na wspornikach ze stali nierdzewnej(w zależności od modelu),

– odprowadzenie wody deszczowej na chodnik.

– Okładziny zewnętrznych ścian uzależnione od wyboru modelu toalety.