TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

WC TOP GRANIT BLACK finalistą DOBRY WZÓR 2013 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

WC TOP GRANIT BLACK finalistą DOBRY WZÓR 2013 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że toaleta automatyczna WC TOP, model Granit Black zakwalifikowała się do finału 20 jubileuszowej edycji ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Organizatorem inicjatywy jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Nasza toaleta znalazła się w dzięki temu w prestiżowym gronie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów najwyższej jakości z obszarów sfery domu, sfery pracy, sfery publicznej, sfery usług, nowych technologii, grafiki użytkowej i opakowań oraz nowych materiałów. Poniżej prezentujemy Państwu opinie  Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na temat toalety publicznej WC TOP GRANIT BLACK.

 
Uroczysta Gala konkursu odbędzie się 24 października 2013 r. o godz. 15.00 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Towarzyszyć jej będzie otwarcie pokonkursowej wystawy Dobry Wzór 2013, która potrwa od 24 października do 8 grudnia. 

Dobry Wzór to znak, którym Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku nagradza dobrze zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku. Premiowane są produkty w trzech kategoriach: Sfera Domu, Sfera Pracy i Sfera Publiczna z różnych branż: m.in. meble, oświetlenie, sprzęt AGD, RTV/audio/video, sprzęt i akcesoria komputerowe, środki transportu i komunikacji, szkło i ceramikę użytkową, tkaniny, odzież i obuwie specjalistyczne, urządzenia sanitarne, materiały i akcesoria wykończeniowe, narzędzia, zabawki i gry edukacyjne i rehabilitacyjne, artykuły sportowe i rekreacyjne. Produkty biorące udział w konkursie, po wstępnej kwalifikacji, poddawane są dwuetapowej ocenie wzorniczej: przez ekspertów IWP oraz międzynarodowe jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele instytucji gospodarczych, instytucji i stowarzyszeń działających na rzecz innowacji, w tym poprzez wzornictwo, uznani projektanci. W konkursie Dobry Wzór nagradzany jest dobrze zaprojektowany produkt, ale laureatami są: projektant, który go zaprojektował; producent, który wprowadził go na rynek, dystrybutor, który rekomenduje dobry produkt odbiorcom. Prawdziwym beneficjentem konkursu jest jednak ostatecznie konsument, któremu wskazanie dobrego produktu ułatwia wybór z szerokiej oferty rynkowej.

 

Linki do informacji medialnych na temat wyróżnienia – zakwalifikowania się do finału konkursu Dobry Wzór 2013 toalety publicznej WC TOP GRANIT BLACK.

 

Portal Innowacji Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

http://www.pi.gov.pl/PARP/CHAPTER_86197.asp?soid=31BCF38C428A4F1897439DB6D1A51407

 

Portal Design it Poland

http://designitpoland.com/8158/toaleta-publiczna-finalista-konkursu-dobry-wzor-2013.html

 

Portal Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego – INNOBSERVER SILESIA

http://www.ris.slaskie.pl/

http://ris.slaskie.pl/pl/aktualnosc/0/1377246507/0/0

http://www.slaskie.pl/

 

Portal MM SILESIA

http://www.mmsilesia.pl/457274/2013/8/23/slaskie-wzornictwo-z-sukcesami-model-toalety-w-konkursie-instytutu-wzornictwa-przemyslowego-zdjecia?category=news

 

Portal Dwamiasta.pl (dawna gazeta gliwicka)

http://dwamiasta.pl/2013/08/z-takiego-kibelka-mozemy-byc-dumni/

 

Link do strony Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

http://www.iwp.com.pl/projekty_dobry_wzor2013_finalisci_sfera_publiczna