TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Biuro projektów

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Biuro projektów BUDOTECHNIKA sp. z o.o.

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu różnego typu mebli miejskich. Nasze biuro to szereg doświadczonych pracowników i prawdziwych specjalistów w swojej branży. W chwili obecnej oprócz szaletów miejskich naszego autorstwa, których liczba realizacji w Polsce sięga ok. 140 obiektów projektujemy i specjalizujemy się również w następujących produktach:

– wiaty przystankowe komunikacji miejskiej,
– wiaty peronowe, rowerowe, stadionowe,

– wiaty o specjalnym zastosowaniu np: palarnie,
– kioski i pawilony i zadaszenia,

– punkty socjalne, informacyjne oraz sprzedaży biletów,
– elementy Systemów Informacji Miejskiej SIM,
– aluminiowe gabloty (z możliwością podświetlenia),
– aluminiowe stojaki i tablice reklamowe,
– specjalne, wielkogabarytowe gabloty reklamowe.

 

Nasze projekty można aktualnie obejrzeć na stałej wystawie znajdującej się na terenie zakładu Budotechniki, gdzie można je dotknąć, wejść do środka, zapoznać się z technologią budowy jak również zapytać naszych specjalistów o wszystkie sprawy oraz elementy, które Państwa interesują. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Serwisy tematyczne naszych produktów:

Strona firmowa:
http://www.budotechnika.com.pl

serwis tematyczny wiat przystankowych:

http://www.wiaty.net
serwis tematyczny pawilonów handlowych / kiosków:
http://www.pawilonybudotechnika.com.pl
serwis tematyczny zewnętrznych gablot aluminiowych:
http://www.gablotybudotechnika.com.pl