TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Powiat Gliwicki z kolejnym szaletem Budotechniki, tym razem w Toszku.

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Powiat Gliwicki z kolejnym szaletem Budotechniki, tym razem w Toszku.

Gmina Toszek wzbogaciła się o nową toaletę publiczną. Szalet umiejscowiony jest w ścisłym centrum, obok dworca autobusowego przy ul. Tarnogórskiej. Wykonana z szaro-czarnego granitu toaleta już wzbudziła przychylne opinie mieszkańców gminy.

W środku na użytkowników czeka komfortowe wyposażenie: muszla ze stali nierdzewnej z automatycznym spłukiwaniem, automatyczny podajnik wody, mydła i suszarka, dyfuzor zapachów, ogrzewanie podłogowe, instrukcje także w j. niemieckim i angielskim oraz szereg systemów bezpieczeństwa takich jak moduł GSM dla administratora, system „Żądanie pomocy” oraz ppoż. kosza na śmieci. Szalet jest oczywiście przy tym odporny na działania wandali oraz przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Jak się okazuje ostatni szalet publiczny działał w Toszku jeszcze w latach 90tych ubiegłego wieku. Za wejście do toszeckiego przybytku zapłacimy symboliczną złotówkę. Nie jest to jednak pierwszy nasz szalet w powiecie gliwickim. Podobne obiekty postawiliśmy również w Sośnicowicach oraz Pilchowicach.

 

Informacje medialne na temat realizacji:

MMSilesia

http://www.mmsilesia.pl/498240/w-toszku-maja-szalet-za–tys-zl-zdjecia-wideo

Serwis Informacyjny Powiatu Gliwickiego

http://starostwo.gliwice.pl/pl/pages/posts/nie-bylo-ndash-i-jest-3948.php

Telewizja regionalna TVT

http://www.youtube.com/watch?v=7pVFWABqMkg