TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Toaleta wbudowana

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

TOALETA WBUDOWANA

Na życzenie klienta opracowujemy indywidualny projekt oraz wykonujemy montaż automatycznych toalet publicznych w wyznaczonych lokalizacjach. W przypadku tego typu określonych wymagań za każdym razem sporządzamy wycenę dostosowaną do Państwa oczekiwań oraz specyfikacji. Przy tego typu wyjątkowych projektach i aranżacjach możemy współpracować z wyznaczonymi przez Państwa firmami lub biurami architektonicznymi. Szczegółowe informacje w tym zakresie udzielą Państwu nasi specjaliści z Działu Sprzedaży pod nr tel. +48 (32) 235 67 14.

 

PNIEWY

Zintegrowane Centrum Przesiadkowe zlokalizowane w rejonie ulic Pocztowej i Poznańskiej w Pniewach wzbogacone o nową Automatyczną Toaletę Publiczną WC TOP BASIC. Została ona wbudowana w specjalny nowocześnie zaprojektowany budynek. Dzięki szerokiej funkcjonalności z pewnością spełni oczekiwania osób korzystających z tego miejsca.

LWÓWEK ŚLĄSKI

Lwówek Śląski jest kolejnym miastem do którego trafiła toaleta publiczna Budotechniki. Automatyczny szalet miejski naszej firmy został tym razem estetycznie wbudowany przez głównego wykonawcę inwestycji w architekturę owalnego budynku zlokalizowanego na rynku tego pięknego miasta. Dla tej realizacji dostarczyliśmy toaletę publiczną WC TOP spełniającą najwyższe standardy pod kątem bezpieczeństwa, higieny oraz komfortu użytkowania.

CHOCHOŁÓW

Realizacja wbudowanego szaletu Budotechniki zlokalizowana na Podhalu w gminie Czarny Dunajec w znanym z historii, położonym nieopodal granicy państwa Chochołowie. Od stycznia 2016 r. funkcjonuje tam nowa półautomatyczna toaleta publiczna w modelu WC MINI BASIC, którą dostarczyliśmy głównemu wykonawcy inwestycji, firmie Instalacyjno – Budowlanej „Michalik” s.c. Szalet został wbudowany w nowy stylizowany w charakterystycznym górskim stylu budynek.

TORUŃ

W lipcu 2013 roku dla Torunia dostarczyliśmy dwie automatyczne toalety publiczne w pakiecie wyposażenia WC TOP. Szalety wbudowane zostały w nowy budynek stylizowany na mur pruski według indywidualnego projektu firmy GEOTECHNICA sp. z o.o na terenie zabytkowego parku miejskiego na Bydgoskim Przedmieściu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowocześnie wyposażone toalety publiczne odpowiednio komponują się z parkowym otoczeniem.

PKP WARSZAWA-ŚRÓDMIEŚCIE

Wyjatkowa realizacja szaletu miejskiego na peronie 2-gim Dworca PKP Warszawa-Śródmieście. Na bazie modelu Silver Black opracowaliśmy indywidualny projekt zabudowy automatycznej toalety publicznej WC-TOP. Na uwagę zasługuje elewacja wykonana z czarnych i srebrnych płyt aluminiowo-kompozytowych oraz linie ledowego światła idealnie wpisujące się w dworcową infrastrukturę.