TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Toaleta na zamówienie

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

TOALETA NA ZAMÓWIENIE

W przypadku określonych wymagań dotyczących niestandardowych elewacji toalet publicznych za każdym razem wykonujemy indywidualną wycenę dostosowaną do Państwa oczekiwań oraz specyfikacji. Przy wyjątkowych projektach i aranżacjach możemy współpracować z wyznaczonymi przez Państwa firmami lub biurami architektonicznymi. Szczegółowe informacje w tym zakresie udzielą Państwu nasi specjaliści z Działu Sprzedaży pod nr tel. +48 (32) 235 67 14.

PLESZEW

Pierwsza w Polsce toaleta publiczna WC MINI, której elewacja została wykonana z dwóch kolorów zewnętrznego betonu architektonicznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz wielu estetycznym detalom szalet w Pleszewie prezentuje się bardzo nowocześnie i dobrze wpisuje się w otoczenie.

 
KONSTANCIN-JEZIORNA

Pierwszy tego typu w Polsce półautomatyczny szalet miejski zrealizowany na zamówienie Gminy Konstancin-Jeziorna zlokalizowany przy ul Bielawskiej w sąsiedztwie tamtejszego ronda im. Armii Krajowej. Wyjatkowa zasługująca na szczególną uwagę elewacja nowej toalety publicznej wykonana została w dwóch odcieniach koloru żółtego. W tej samej barwie zostały polakierowane również drzwi szaletu, dzięki czemu bryła toalety jest nie tylko jednolita, ale też efektowna. Obok szaletu znajduje się komponujący się z elewacją kosz na śmieci oraz stojaki dla rowerzystów.

BISKUPICE PODGÓRNE POD WROCŁAWIEM

Postój dla ciężarówek znajdujący się w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem to kolejne miejsce dla którego wykonaliśmy dwie toalety publiczne. Dla tego typu wyjątkowej lokalizacji Inwestor wybrał półautomatyczne szalety Budotechniki w pakiecie wyposażenia WC MINI oraz szarej elewacji modelu GREY STONE. Dodatkowo obok szaletów ustawiliśmy wiaty wypoczynkowe. Dzięki tego typu funkcjonalnemu zestawieniu elementów małej architektury parking zyskał infrastrukturę niezbędną kierowcom podczas postoju. Jest to prawdopodobnie pierwsza tego typu realizacja w Polsce.

CZĘSTOCHOWA (Pierwsze w Polsce szalety miejskie wykonane w ramach budżetu obywatelskiego)

Dwukabinowe szalety miejskie Budotechniki w modelu WC MINI AKRYL na Placu Daszyńskiego w Częstochowie. Mieszkańcy oraz turyści zyskali nowe toalety wybudowane i sfinansowane w ramach realizacji zadania z budżetu obywatelskiego na 2015 r. Z zewnątrz szalety wykonane zostały w akrylowej grafitowej elewacji. Dodatkowo z trzech stron budynek przegrodzony jest drewnianymi pergolami, po których wspinać się będą zielone pnącza. Tego typu zabieg z pewnością doda nowym szaletom uroku i sprawi wrażenie bardziej estetycznych oraz pozytywnie wpisujących się w otoczenie.

WEJHEROWO

Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP w indywidualnym dla tej lokalizacji modelu AKRYL zamontowana na parkingu przy ul. Roszczynialskiego, tuż przy cmentarzu na Śmiechowie. Architektura budynku została stylowo dopasowana do usytuowanych w pobliżu wiat. Szalet wykonany jest w akrylowej jasnej elewacji. Na wyróżnienie zasługuje dwuspadowy dach pokryty dachówką wraz z orynnowaniem, podbitka z desek w kolorze orzech oraz cokół w ceglastych barwach.

KARLINO

Półautomatyczna, stylizowana toaleta publiczna WC MINI w zabytkowym, urbanistycznym centrum Karlina. Szalet wykonany w efektownym modelu mur pruski stanął przy zrewitalizowanym placu przy ul Konopnickiej. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce oraz szeregu detali stał się kolejnym zwartym koncepcyjnie elementem tego miejsca. Elewacja wykończona została cegłą klinkierową w raz z pasami drewna. Całość dopełnia gustowny czterospadowy dach pokryty gontem oraz automatyczne, wykonane ze stali nierdzewnej drzwi zewnętrzne wraz z podświetlanymi piktogramami.

OJCOWSKI PARK NARODOWY 
Udostępniona w lecie 2015 r pierwsza nowoczesna Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP w polskim parku narodowym. Szalet wyróżnia się specjalnie dla tego miejsca zaprojektowaną przez Budotechnikę elewacją estetycznie wpisującą się w piękne skaliste otoczenie. Z dwóch stron widocznych ze szlaku jest to mur o licu z wapienia jurajskiego. Pozostałe ściany obłożone zostały specjalnymi deskami elewacyjnymi. Teren wokół szaletu został również zagospodarowany. Nowa toaleta publiczna znajduje się przy kasach obok Jaskini Ciemnej. Szalet został wyposażony zgodnie ze standardem najbardziej komfortowego pakietu automatycznych elementów sanitarnych WC TOP.

JASTARNIA 

Nowa Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP Budotechniki w centrum Jastarni wykonana według projektu pracowni projektowej m kwadrat s.c. Szalet poza luksusowym i uniwersalnym wyposażeniem wyróżnia się zewnętrznym wyglądem stylizowanym na mur pruski. Toaleta została wzbogacona o szereg detali takich jak czterospadowy daszek z wbudowanym dodatkowym oświetleniem. Zapraszamy do lektury artykułu na temat realizacji na łamach Portalu Samorządowego.

LUBLIN

Sześć automatycznych toalet publicznych w kształcie owalu, wg. indywidualnego projektu Budotechniki WC TOP, “model Lublin” w Lublinie. Wygląd szaletów został zaprojektowany zgodnie z sugestiami ze strony Zamawiającego. Na uwagę zasługuje szereg detali takich jak: okno w drzwiach wejściowych, czy też gablota informacyjna oraz oznaczenia toalety specjalnie wkomponowane w przednią stronę elewacji. Kolorystyka została dobrana zgodnie z przyjętymi wytycznymi dla wszystkich elementów małej architektury Lublina (wiat przystankowych, gablot, kiosków itp.).

GDAŃSK 

Nowe Toalety na Gdańskiej Starówce realizacja: Budotechnika S-ka z o.o., projektanci: Stefan Schleifer, Tomasz Milczanowski. Szalety uznane za jedne z 10 najlepszych toalet publicznych na świecie według brytyjskiego portalu o sztuce Design Curial. Doceniony został kształt toalety w formie kropli deszczu oraz żebra, które mogą również pełnić rolę stojaka rowerowego. “Te publiczne toalety są praktyczne i jednocześnie stylowe” – takimi słowami zostały opisane gdańskie szalety przez Brytyjczyków. Toalety zostały wyposażone w zestaw indywidualnie dobranych elementów pakietu WC MINI. Linki opisujące to wyjątkowe wyróżnienie: Design CurialPolsat. Onet.pl, Gazeta.pl,

 

TWARDOGÓRA

Indywidualny model toalety wg zaleceń konserwatora. Twardogóra (twardogora.pl)