TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Nagrody

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Toalety publiczne dla Gdańska w gronie dziesięciu najlepszych szaletów na świecie.

Gdańsk Toaleta na zamówienie nowe zdjęćia (2)Zaprojektowane przez biuro projektantów Stefan Schleifer, Tomasz Milczanowski, a wykonane przez Budotechnikę Sp. z o.o. samoobsługowe, półautomatyczne, toalety publiczne na gdańskiej starówce zostały wyróżnione w gronie dziesięciu najlepszych szaletów na świecie według brytyjskiego portalu o sztuce Design Curial. Jest to jedna z naszych realizacji, która wymagała od zespołu pracowników Budotechniki szczególnego zaangażowania oraz kreatywności. Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział jako wykonawca w przedsięwzięciu tych wyjątkowych i designerskich toalet publicznych. Szczegóły realizacji w dziale Toalety na zamówienie.

 

Sukcesy oraz wyróżnienia Automatycznej Toalety Publicznej WC TOP.dobry wzrór grafika na stroneQI_srebro_2_miniaturka

–  Nominacja w VII edycji konkursu Marka Śląskie w kategorii Produkt dla Automatycznej Toalety Publicznej WC TOP (2016 r.)

– Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2015

– Finalista konkursu Innowator Śląska 2013

– Finalista konkursu Śląska Rzecz 2013 

– Gwiazda Targów Produktów i Usług dla Samorządów Gmina 2013 w Poznaniu. Debiut nowatorskiej funkcji instrukcji głosowej.

– Finalista XX edycji konkursu Dobry Wzór 2013, którego organizatorem jest InstytutuWzornictwa Przemysłowego w Warszawie.