TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Pierwsza w Polsce toaleta z betonu architektonicznego oraz wiele nowych realizacji

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Pierwsza w Polsce toaleta z betonu architektonicznego oraz wiele nowych realizacji

W ostatnich miesiącach Budotechnika realizowała wiele nowych inwestycji toalet publicznych. Na szczególną uwagę zasługuje szalet miejski WC MINI(na zdjęciu) dla miejscowości Pleszew (woj. wielkopolskie). Jest to pierwsza w Polsce toaleta publiczna, której elewacja została wykonana z dwóch kolorów zewnętrznego betonu architektonicznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz estetycznym detalom szalet prezentuje się nowocześnie i dobrze wpisuje się w otoczenie.

 

Informacje medialne na temat realizacji:

UM Pleszew – Miejska Toaleta czynna

Radio Centrum 106,4 – Szalet pełen…zalet

Naszemiasto Pleszew – Szalet na św Ducha…

zpleszewa.pl – Toaleta przy ul. św Ducha jest już czynna.

irenakuczynska.pl – Szalet pełen… zalet

 

Szalety miejskie w granitowym modelu elewacji GREY STONE oraz półautomatycznym zestawie wyposażenia WC MINI trafiły do malowniczego Ogrodzieńca, Lidzbarka Warmińskiego (2x)  oraz Grodziska Mazowieckiego (toaleta widoczna w galerii poniżej, model z wbudowaną zewnętrzną gablotą informacyjną zlicowaną z elewacją). Gostyń oraz nasz stały klient czyli Gmina Września wzbogaciły się natomiast o samoobsługowe toalety publiczne w modelu WC MINI BASIC, a Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem o szalet publiczny w podstawowym i bardzo przystępnym cenowo pakiecie wyposażenia WC SLIM.