TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Ustroń – Druga nowoczesna Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP AKRYL

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Ustroń – Druga nowoczesna Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP AKRYL

Górskie miejscowości wypoczynkowe wzorem nadmorskich kurortów coraz aktywniej inwestują w budowę nowych toalet publicznych. Miasto Ustroń należy już do grona naszych stałych klientów. Dla tej przepięknej miejscowości zrealizowaliśmy właśnie kolejną, drugą już Automatyczną Toaletę Publiczną w modelu WC TOP AKRYL, która stanęła przy ulicy Grażyńskiego. Luksusowy szalet miejski oferuje najwyższy standard komfortu oraz bezpieczeństwa dla użytkowników, a dzięki estetycznej elewacji dobrze wkomponowuje się w górskie otoczenie.

ustron-automatyczna-toaleta-publiczna-wc-top-akryl-budotechnika-sp-z-o-o-5-2-budotechnika-sp-z-o-o

Nowa toaleta publiczna w Ustroniu została wykonana w jasnej akrylowej elewacji. Została wyposażona w najnowocześniejsze elementy sanitarne, dzięki którym woda, mydło, suszarka oraz papier toaletowy podawane są automatycznie po podłożeniu ręki pod odpowiedni podajnik. Po naszym wyjściu muszla zostaje dokładnie umyta oraz zdezynfekowana i wysuszona, a podłoga umyta pod ciśnieniem. Dzięki zastosowaniu automatycznych drzwi przesuwnych nie ma potrzeby dotykania dłonią za klamkę zarówno przy wejściu jak i wyjściu z kabiny.

ustron-automatyczna-toaleta-publiczna-wc-top-akryl-budotechnika-sp-z-o-o-5

Bezpieczeństwo podczas pobytu w nowej toalecie publicznej w Ustroniu zapewnia system “Żądanie Pomocy”, moduł sterowania GSM dla administratora, automatyczny system ppoż. kosza na śmieci, moduł sygnalizacji braku mediów, system detekcji obecności osób w toalecie jak również system awaryjnego zasilania szaletu. Toaleta jest również w pełni przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o tej grupie użytkowników zainstalowane zostały bezpieczne wyokrąglone poręcze ze stali nierdzewnej; 2 szt. proste oraz 1 szt. uchylna, system głosowy AUDIO oraz specjalna muszla wykonana ze stali nierdzewnej wisząca, o długości 700 mm, która jest standardem we wszystkich szaletach miejskich Budotechniki.

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach wyposażenia nowej automatycznej toalety publicznej w Ustroniu znalazł się również bezpieczny przewijak dla niemowląt, a w trosce o turystów wewnętrzna i zewnętrzna instrukcja użytkowania w trzech językach: polskim, niemieckim oraz angielskim. Nie zabrakło również dyfuzora zapachów oraz ogrzewania podłogowego. Szalet na zewnątrz posiada efektowny i elegancki daszek, podświetlane ledowo czytelne symbole toalety jak również uchylne bezpieczne okno. Z pewnością inwestycja Miasta Ustroń w sieć już dwóch komfortowych i eleganckich publicznych sanitariatów od Budotechniki mogłaby być wzorem dla innych górskich miejscowości.