TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Czeladź – nowa śląska toaleta publiczna WC MINI GREY STONE na Zagłębiu

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Czeladź – nowa śląska toaleta publiczna WC MINI GREY STONE na Zagłębiu

W województwie śląskim z sukcesem funkcjonuje już kilkadziesiąt toalet publicznych naszej firmy. Do tego grona niedawno dołączył kolejny szalet, który stanął na skraju Placu Viannaya, tuż przy ul. Nowopogońskiej w Czeladzi. Burmistrz tego miasta Zbigniew Szaleniec opisał nasz szalet mianem „niezbędnego w każdym nowoczesnym mieście przybytku”, a dalej w swym wpisie pisze następująco; „Toaleta ma nie tylko estetyczny wygląd, ale także wyposażona jest w nowoczesny w dużej mierze samoczyszczący się sprzęt a skorzystać z niej można za symboliczną złotówkę.

Nowy szalet miejski w Czeladzi został wykonany w szaro-czarnej granitowej elewacji modelu Grey Stone. Wyposażony jest w niezbędne urządzenia sanitarne pakietu WC MINI takie jak: automatyczny podajnik wody, mydła, oraz suszarki, dyfuzor zapachów, muszlę wiszącą ze stali nierdzewnej oraz ręczny podajnik papieru toaletowego. Nie zabrakło elementów wpływających na bezpieczeństwo takich jak system alarmowy „Żądanie Pomocy”, modułów ostrzegawczych o braku mediów lub nieprawidłowym działaniu systemów, modułu GSM dla administratora. W ramach wyposażenia szalet posiada również ogrzewanie podłogowe, przystosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wewnętrzne i zewnętrzne instrukcje użytkowania.