TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Centra przesiadkowe oraz węzły integracyjne z toaletami publicznymi Budotechniki

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Centra przesiadkowe oraz węzły integracyjne z toaletami publicznymi Budotechniki

Węzeł integracyjny w Gołubiu (gmina Stężyca) to wyjątkowe miejsce na mapie centrów przesiadkowych w Polsce gdzie można zachwycić się pięknym widokiem Kaszub oraz wyruszyć w bardzo ciekawą przejażdżkę rowerową. W ramach inwestycji przeprowadzono kompleksową modernizację węzła integracyjnego wraz z budową infrastruktury w ramach, której funkcjonuje nasza półautomatyczna, samoobsługowa toaleta publiczna w modelu WC MINI BASIC. Więcej zdjęć oraz informacji znaleźć można w artykule na stronie Gminy Stężyca oraz serwisie kartuzy.naszemiasto.pl.

Źródło: gminastezyca.pl

Zintegrowane Centrum Przesiadkowe zlokalizowane w rejonie ulic Pocztowej i Poznańskiej w Pniewach wzbogacone o nową Automatyczną Toaletę Publiczną WC TOP BASIC. Została ona wbudowana w specjalny nowocześnie zaprojektowany budynek. Dzięki szerokiej funkcjonalności z pewnością spełni oczekiwania osób korzystających z tego miejsca. Jest to kolejna realizacja ukazująca potencjał Budotechniki w wykonywaniu najbardziej wymagających projektów.

Toaleta publiczna w indywidualnym modelu elewacji trafiła również do Kalisza. Szalet miejski w pakiecie WC MINI funkcjonować będzie w miejscu po dawnej bazie Kaliskich Linii Autobusowych gdzie powstaje węzeł komunikacyjny – tzw. małe centrum przesiadkowe.

Źródło: http://www.faktykaliskie.pl/