TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Budotechnika Sp. z o.o. finalistą prestiżowego konkursu Innowator Śląska 2013

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Budotechnika Sp. z o.o. finalistą prestiżowego konkursu Innowator Śląska 2013

30 października br. w Chorzowie w obecności ponad 200 gości miała miejsce konferencja pn. Biznes – Nauka – Samorząd. Partnerstwo na rzecz inteligentnego rozwoju. Open Days 2014 Local event – Smart partnerships for jobs and growth. Podczas połączonej z nią Gali zostały wręczone nagrody, wyróżnienia oraz certyfikaty dla firm uczestniczących w konkursach w ramach marki INNOSILESIA („Innowator Śląska” oraz „Współpraca sfery przedsiębiorstw i nauki”). Podmioty te w gronie, których znalazła się Budotechnika prezentowały zgromadzonym gościom również swoją ofertę oraz produkty.

3       4

Prestiżowe laury przyznawane są dla przedsiębiorstw i instytucji za inicjatywy i działania na rzecz podniesienia innowacyjności i konkurencyjności regionu śląskiego. Flagowy produkt Budotechniki, jakim jest Automatyczna Toaleta Publiczna znalazła się w III finałowym etapie konkursu Innowator Śląska 2013. Nasz szalet zyskał też bardzo pozytywną opinie audytora, który odbył specjalną inspekcje zgłaszanego rozwiązania w szczególności za design oraz szerokie wykraczające ponad przepisy przystosowanie toalety WC TOP dla potrzeb osób z różnymi typami niepełnosprawności.

2     Strona Budotechnika Innowator Śląska

Dyskusja podczas konferencji dotyczyła m.in. inteligentnych specjalizacji jako istoty budowania przewagiinnosilesia_logo konkurencyjnej regionu, pomocy publicznej w projektach z obszaru badań, rozwoju i nauki oraz kwestii związanych zarówno z inteligentnymi specjalizacjami w przedsiębiorstwach jak i możliwościami wspierania przedsiębiorców w budowaniu konkurencyjności na rynku regionalnym i międzynarodowym. Wydarzenie było zorganizowane w ramach projektu systemowego Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych we współpracy z Biurem Regionalnym Województwa Śląskiego w Brukseli. Źródło zdjęć: pajorama.eu.