TOALETY PUBLICZNE

Toalety publiczne ATP WC TOP, WC MINI. Budotechnika - polski lider w projektowaniu i produkcji nowoczesnych, ekonomicznych i uniwersalnych szaletów dla miast i gmin.    Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP finalistą konkursu Innowator Śląska 2013    Pierwsza w Polsce potrójna toaleta publiczna (Rybnik), pierwsze toalety na karty zbliżeniowe (Kielce), smart city - smart public toilet.    Toalety publiczne w Gdańsku wyprodukowane przez Budotechnikę w 10-tce najlepszych na świecie według portalu Design Curial.    Szeroki wybór elementów wyposażenia oraz modeli, kilkadziesiąt realizacji, szereg certyfikatów i referencji.

Chrzanów – Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP AKRYL na dworcu autobusowym

[EN]
[ES]
[FR]
[RU]
[DE]

Chrzanów – Automatyczna Toaleta Publiczna WC TOP AKRYL na dworcu autobusowym

Dworzec autobusowy przy ulicy Zielonej w Chrzanowie wzbogacił się o Automatyczną Toaletę Publiczną WC TOP od Budotechniki. Nowy szalet wykonany jest w jasnej, szarej, akrylowej elewacji z charakterystycznym niebieskim paskiem. Za skorzystanie z toalety zapłacimy 2 zł.

chrzanow-po-korekcie

Szalet został bardzo komfortowo wyposażony zgodnie ze standardami pakietu WC TOP. W ramach wyposażenia znalazły się takie elementy sanitarne jak: system mycia oraz dezynfekcji muszli, system detekcji osób w toalecie, automatyczny podajnik wody, mydła oraz suszarki, system mycia podłogi, automatyczne drzwi przesuwne oraz elementy istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowania: ppoż. kosza na śmieci, czujniki ostrzegawcze, moduł GSM dla administratora oraz system alarmowy “Żądanie Pomocy”.

 

Nowa toaleta publiczna w Chrzanowie jest oczywiście przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach wyposażenia pakietu WC TOP nie zabrakło też instrukcji głosowej Audio dla użytkowników. Przebywanie w kabinie zostało ograniczone czasowo do 15 minut. Z pewnością umiejscowienie tego typu nowoczesnego szaletu publicznego w pobliżu dworcu autobusowym jest trafną i bardzo potrzebną inwestycją, na co przykładem jest funkcjonowanie z sukcesem aż dwóch Automatycznych Toalet Publicznych WC TOP na dworcu PKS Łódź Kaliska.

 

Informacje medialne na temat realizacji:

przełom.pl – Dwa złote za kwadrans w WC.

przelom.pl  – Przy ulicy Zielonej stanie toaleta…